Potwierdzenie tożsamości poprzez podpis elektroniczny

Potwierdzenie tożsamości poprzez podpis elektroniczny jest bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą swój biznes przez Internet. Załatwianie spraw z kontrahentami oraz różnego rodzaju urzędami za pośrednictwem Internetu wymaga korzystania z nowoczesnych rozwiązań. Z pewnością jednym z takich rozwiązań jest podpis elektroniczny.

Czym jest e-podpis?
E-podpis bezsprzecznie jest podpisem w formie elektronicznej. Dla wyjaśnienia składany jest za pomocą specjalnego tokena. Warto zwrócić uwagę na to, że wyrobienie oraz aktywacja e-podpisu są płatne.

Godne uwagi jest to, że podpis kwalifikowany umożliwia podpis dokumentów:
– administracyjnych
– prywatnych
– firmowych

Przede wszystkim należy podkreślić, że podpis elektroniczny można kupić u dostawców. Niewątpliwie warto zdecydować się na zakup u firmy, która oferuje również dodatkową pomoc w aktywacji oraz późniejszym odnowieniu e-podpisu.

Od czego zależy cena za wyrobienie e-podpisu?
– dostawcy
– wybranego przez Klienta okresu ważności certyfikatu
– rodzaju urządzenia do składania podpisu

Jakie są korzyści z posiadania e-podpisu?
– oszczędność czasu i pieniędzy
– ułatwienie pracy
– możliwość pracy na odległość
– możliwość podpisywania dokumentów elektronicznych
– większa trudność w „podrobieniu”
– łatwiejsza weryfikacja zmian w dokumentach

Potwierdzenie tożsamości poprzez podpis elektroniczny przydaje się również podczas aktualizacji danych spółki w KRS. Właściciele firm mogą dopełniać obowiązki aktualizacyjne przez Internet, bez wychodzenia z domu.

Oczywiście nasze biuro oferuje zarówno sprzedaż e-podpisów jak i pomoc w aktualizacji danych podmiotu. Pomagamy wszystkim przedsiębiorcom na rynku w prowadzeniu firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

Potwierdzenie tożsamości poprzez podpis elektroniczny

Potwierdzenie tożsamości poprzez podpis elektroniczny
Przewiń na górę