Warszawski wirtualny adres

Warszawski wirtualny adres – dlaczego warto skorzystać z oferty?

O tym jak istotne jest ulokowanie siedziby spółki wie niemal każdy. Firmy ulokowane w centrach dużych miast bez wątpienia budzą o wiele większe zaufanie w otoczeniu biznesowym.

Niestety wynajęcie, nie wspominając już o kupnie, biura w takiej lokalizacji jest niezwykle kosztowne. Zazwyczaj mogą pozwolić sobie na to wyłącznie właściciele największych i najbardziej dochodowych firm. Czy zatem mały przedsiębiorca ma jakiekolwiek szanse na zdobycie prestiżowego adresu? Oczywiście, że tak. W tym celu nie musi nawet ponosić szczególnie dużych kosztów. Odpowiedzią na jego potrzeby jest warszawski wirtualny adres – usługa oferowana przez liczne wirtualne biura.

Wynajmując wirtualne biuro, przedsiębiorca może zarejestrować swoją firmę pod adresem, pod którym w rzeczywistości działalność prowadzi wirtualne biuro. Te z kolei zazwyczaj mieszczą się w centrach największych miast. Dzięki tej usłudze na dokumentacji dotyczącej spółki, jako siedziba podana zostanie Warszawa.

 

Usługi oferowane przez e-biuro:


Wirtualne biuro to jednak nie tylko e-adres. W ramach jego działalności przedsiębiorca otrzymuje profesjonalną opiekę nad wszelkimi kwestiami biurowymi. Do usług możemy zaliczyć m.in.:

  • obsługę skrzynki mailowej,
  • odbieranie telefonów, faksów i tradycyjnej korespondencji,
  • skanowanie dokumentów,
  • przekierowywanie połączeń

Wirtualne biura posiadają też własne sale konferencyjne oraz tradycyjne biura, łącznie z niezbędnym sprzętem komputerowym i biurowym, które można wynająć na określony czas. Dzięki temu przedsiębiorca może przeprowadzić realne spotkanie biznesowe “w swoim biurze”, bądź zorganizować konferencję w miejscu. Skorzystanie z tego rozwiązania sprawia wrażenie profesjonalnej firmy.

Decydując się na usługi e-biura, ogromną wagę należy przyłożyć do jego weryfikacji oraz do prześledzenia umowy, którą zamierzamy podpisać. Musimy mieć bowiem pewność, że wszelkie interesujące nas kwestie zostały w niej zawarte, czyli szczegółowo określony zakres usług oraz oświadczenie, że z wirtualnego adresu będziemy mogli korzystać przez długi czas, gdyż tak istotna zmiana jak adres firmy będzie musiała zostać zgłoszona do wielu urzędów między innymi do KRS-u, ZUS-u (jakie dane o spółce zawiera ZUS) oraz GUS-u, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. O tego typu modyfikacjach musimy również powiadomić naszych kontrahentów.

Opinii o konkretnym e-biurze możemy zaczerpnąć między innymi z Internetu. Warto poznać ocenę obsługi pracowników danej jednostki z punktu widzenia innych klientów, gdyż bywa ona najbardziej wiarygodna. Rzetelność i profesjonalizm pracowników e-biura to kwestia niezwykle istotna, ponieważ od poziomu ich obsługi, w znacznej mierze zależy to czy Klienci zdecydują się na nasze usługi, czy raczej zwrócą się do konkurencji. Dzieje się tak, gdyż to właśnie pracownicy wirtualnego biura zajmują się obsługą naszego sekretariatu. Oznacza to, że to oni w pierwszej kolejności podejmą rozmowę z naszymi Klientami, a więc to również oni wpłynął na ich pierwsze wrażenie. 

Warszawski wirtualny adres

 

Warszawski wirtualny adres
Przewiń na górę